Związek Gmin Lubelszczyzny z nową stroną internetową na naszym silniku!

  • 11.05.2020, 12:40 (aktualizacja 21.05.2020, 14:32)
  • Grupa TIPMEDIA
Związek Gmin Lubelszczyzny z nową stroną internetową na naszym silniku! Związek Gmin Lubelszczyzny
Najważniejsze informacje dla samorządów, informacje kulturalne i gospodarcze, zmiany w przepisach. Wszystko znajdziecie na nowej stronie Związku Gmin Lubelszczyzny, który uruchomił ją pod marką Samorząd Online.

Na stronie Związku znajdziemy informacje dla samorządów, ale także informacje które gminy kierują do swoich mieszkańców. Wsparcie dla przedsiębiorców, akcje społeczne, wydarzenia kulturalne. Dzięki tym informacjom samorząd jest bliżej nas.

- Szukaliśmy rozwiązania, które pomoże kontaktować się z samorządami i przekazywać im najważniejsze informacje. Zależało nam także by strona była łatwa w obsłudze, nowoczesna i spełniała wymogi prawne związane z dostosowaniem stron do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie jakie oferuje marka Samorząd Online  – mówi Magdalena Komaniecka, dyrektor biura Związku Gmin Lubelszczyzny.

Związek Gmin Lubelszczyzny skupia obecnie 73 gminy. Związek reprezentuje i broni interesów gmin od 25 lat. Organizuje konferencje, warsztaty, szkolenie. Reprezentuje samorządy wypowiadając się w sprawach związanych z finansami publicznymi, edukacją publiczną czy gospodarką odpadami komunalnymi. Umożliwia także  wymianę doświadczeń. Wszystkie najważniejsze dla gmin informacje znajdziecie na stronie www.zgl.pl.

Grupa TIPMEDIA

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe