Strona internetowa w standardzie WCAG 2.1

 

Chciałbym mieć problem z WCAG 2.1 i ustawą o dostępności cyfrowej rozwiązany raz na zawsze…

Dlatego warto poznać CMS Samorząd Online - system gotowy do wdrożenia od razu, który gwarantuje Twojej stronie internetowej zgodność z aktualnymi wymogami. Zawsze.

 

CMS Samorząd Online to system zarządzania treścią dedykowany dla samorządów i jednostek samorządu terytorialnego.

To oprogramowanie dostępne z poziomu każdej przeglądarki internetowej, dzięki któremu łatwo będziesz publikować na swojej stronie treści, artykuły, sesje rady i ważne informacje dla mieszkańców miasta, gminy, powiatu czy pozostałych odbiorców.

I - co najważniejsze - to Twój szybki i wygodny sposób na dostosowanie strony internetowej do wymogów WCAG 2.1 i późniejszych aktualizacji raz na zawsze.

 

 

 
 

Ok, ale co mi to da?

19 korzyści gotowych do wzięcia od razu w CMS Samorząd Online

 

Zyskaj aktualną i bezpieczną stronę internetową

 

Dostosowanie strony internetowej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

(kliknij w link pod spodem, aby obejrzeć demo na żywo)

Szablon graficzny 1

Szablon graficzny 2

Szablon graficzny 3

Szablon graficzny 4

Szablon graficzny 5

Szablon graficzny 6

 

Zapewnij sobie i swoim pracownikom łatwą obsługę i szybszą pracę ze stroną internetową - CMS Samorząd Online nie wymaga specjalistycznej wiedzy informatycznej

 

Szybkie wdrożenie WCAG 2.1

 

 

Konsultuj i informuj - daj więcej możliwości użytkownikom, niech spędzają na Twojej stronie więcej czasu

 

Konsultacje społeczne online CMS

 

Zintegrowany System Informacji Samorządowej - CRM szyty na miarę potrzeb samorządu, czyli wszystkie Twoje strony w jednym miejscu

 

Jednoczesne publikowanie tej samej treści na wielu stronach internetowych CMS

 

 

Ok, ale co z tego będę miał?

Musisz dostosować swoją stronę do WCAG 2.1. Nie masz wyjścia.

 

Brak dostosowania do wymogów nowego standardu grozi karą nawet do 10.000 zł za każdy przypadek naruszenia.

Na szczęście dostosowanie grozi tylko wzrostem zadowolonych użytkowników, pracowników, którzy codziennie muszą opublikować coś na stronie oraz odpornością na skargi i kary z powodu braku dostępności, o czym wyraźnie mówi ustawa o dostępności cyfrowej.

Możesz jedynie zdecydować, czy wolisz to zrobić teraz, na spokojnie i dokładnie, czy później, w stresie, złości, na szybko i byle jak?

Twój urząd i tak czekają zmiany. Prędzej czy później będziesz musiał je zrobić.

Ciągle zmieniają się wymagania dotyczące stron internetowych. Kto się nie dopasuje będzie miał przestarzałą stronę narażoną na kary, nieprzyjazną dla użytkowników.

Ci ostatni też się zmieniają. Użytkownicy chcą czytelnych, dostępnych stron o jasno określonej strukturze, po których można łatwo się poruszać np. samą klawiaturą i szybko coś znaleźć.

 

Pytasz więc, co będziesz z tego miał?

 

Jako kierownik, osoba decyzyjna jednostki samorządu terytorialnego chcesz mieć problem z głowy, uniknąć kary, pilnować ważniejszych rzeczy, niż WCAG 2.1 - załatwisz to dzięki CMS Samorząd Online.

Jako informatyk chcesz załatwić sprawę jednym kliknięciem, zająć się czymś innym a nie dopisywać linijki w kodzie, szukać zewnętrznych wtyczek, modułów, grzebać w ustawieniach, żeby zrobić jedną rzecz i brać się za następną z listy WCAG - załatwisz to wszystko dzięki CMS Samorząd Online.

Jako pracownik w samorządzie chcesz szybko i łatwo opublikować nową treść na stronie, co zajmie ci kilka minut, a nie pół dnia - zrobisz to dzięki CMS Samorząd Online.

Jako użytkownik chcesz wejść na dostępną stronę internetową, na której od razu znajdziesz to, czego szukasz, a w razie potrzeby jednym kliknięciem dostosujesz wygląd strony do swoich wymagań lub potrzeb, jeśli jesteś osobą niepełnosprawną - będzie tak, jeśli trafisz na stronę osadzoną na CMS Samorząd Online.

 

Żeby więc osiągnąć swój cel, brakuje Ci tylko systemu CMS, który rozwiąże te wszystkie problemy i pogodzi wszystkich.

 

Ten CMS gotowy do wdrożenia od zaraz zamówisz klikając tutaj

 

 

Ok, ale czy można Wam zaufać? Jakie macie dowody skuteczności?

 

Właścicielem marki Samorząd Online jest Grupa Tipmedia / 4media.

Naszą misją jest przygotowanie profesjonalnych narzędzi przekazywania informacji (stron internetowych, aplikacji mobilnych) w cenie dostępnej dla każdego samorządu oraz medium lokalnego.

Działamy w 4 krajach tworząc strony internetowe i dostarczając narzędzia reklamowe ponad 400 podmiotom.

Z serwisów internetowych opartych o nasze oprogramowanie korzysta 5 milionów internautów miesięcznie

 

Ale to może być dla Ciebie mało przekonujące.

 

Dlatego teraz oddajemy głos naszym klientom.

 

Tak o nas pisze Łukowski Ośrodek Kultury:

 

"Dzięki CMS Samorząd Online szybko i sprawnie zaktualizowaliśmy stronę internetową naszej Instytucji - Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Zmiany dotyczyły m.in. poprawy szaty graficznej, usprawnienia poruszania się użytkowników po stronie, jak i wdrożenia zabezpieczeń SSL oraz dodatkowych funkcjonalności.

Migracja z poprzedniego systemu do zarządzania treścią na nowy CMS Samorząd Online przebiegła sprawnie dzięki opiece Wykonawcy. Przeniesione zostały wszystkie wcześniejsze treści oraz materiały multimedialne bez żadnej straty.

Za wyborem oferty przekonała nas profesjonalna i merytoryczna pomoc techniczna, stała opieka, przeszkolenie kadry oraz intuicyjna obsługa portalu.

Potwierdzają to pracownicy naszej Instytucji, którzy doceniają CMS Samorząd Online za łatwiejsze publikowanie bieżących komunikatów oraz wprowadzanie zmian do treści już istniejących.

W ten sposób codziennie obserwujemy nie tylko lepszy ruch na nowej stronie internetowej, ale dochodzą do nas informacje zadowolonych użytkowników z korzystania z nowej, dostosowanej wersji strony.

Cieszymy się również z gwarancji Wykonawcy dotyczącej bieżących aktualizacji naszej strony do zmieniających się zaleceń WCAG, co pozwala uniknąć nam ryzyka narażenia się na kary finansowe z tytułu braku dostępności.

Zdecydowanie polecamy Samorząd Online jako dostawcę nowoczesnych, intuicyjnych w obsłudze oraz dopasowanych do wymogów ustawy o dostępności cyfrowej stron internetowych.

 

A tak wypowiada się na nasz temat Związek Gmin Lubelszczyzny:

 

"W imieniu Związku Gmin Lubelszczyzny potwierdzam, że okresie kwiecień-maj 2020 Grupa Tipmedia Sp. z o.o., pod marką Samorząd Online wdrożyła na nasze potrzeby autorski system CMS, w oparciu o który została uruchomiona nasza nowa strona internetowa znajdująca się pod adresem: www.zgl.pl. 

Strona jest zgodna ze standardem WCAG 2.1. i spełnia nasze oczekiwania w szczególności w zakresie publikowania treści oraz komunikacji z członkami Stowarzyszenia: szczególnie warta podkreślenia jest łatwość i czytelność narzędzi służących do aktualizacji serwisu.

Polecamy Grupę Tipmedia i portal samorzadonline.pl jako profesjonalnego dostawcę usług w zakresie budowy stron internetowych, funkcjonalnych i łatwych w obsłudze.

 

A tak wyglądają strony naszych klientów, oparte na CMS Samorząd Online

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Leżajsku | CMS Samorząd Online | strona internetowa zgodna z WCAG 2.1 i ustawą o dostępności cyfrowej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Leżajsku

www.mops.lezajsk.pl

 

Urząd Gminy Fajsławice | CMS Samorząd Online | Strona internetowa zgodna z WCAG 2.1 i ustawą o dostępności cyfrowej

Gmina Fajsławice

www.gminafajslawice.pl

 

Związek Gmin Lubelszczyzny | CMS Samorząd Online | strona internetowa zgodna z WCAG 2.1 i ustawą o dostępności cyfrowej

Związek Gmin Lubelszczyzny

www.zgl.pl

 

Łukowski Ośrodek Kultury | CMS Samorząd Online | strona internetowa zgodna z WCAG 2.1 i ustawą o dostępności cyfrowej

Łukowski Ośrodek Kultury

www.lok.lukow.pl

 

Fundacja Dobrowskaz | CMS Samorząd Online | strona internetowa zgodna z WCAG 2.1 i ustawą o dostępności cyfrowej

Fundacja Dobrowskaz

www.dobrowskaz.pl

 

Musisz jeszcze o czymś wiedzieć...

 

Zanim zamówisz, musisz wiedzieć jeszcze jedną rzecz o naszym produkcie, żebyś nie był rozczarowany.

Sprzedajemy naszą usługę w miesięcznym abonamencie, co nie do końca wszystkim pasuje.

Ale płacąc abonament masz z naszej strony zapewnioną stała opiekę techniczną, bezpłatne aktualizacje systemu oraz dopasowanie do nowych wytycznych WCAG, czego niestety nie można powiedzieć o ofertach konkurentów, za których usługę zapłacisz raz, a kiedy umowa roczna się skończy - wsparcie wygasa, więc z każdym problemem po tym terminie zostajesz sam.

Abonament zapewnia, że strona internetowa Twojego urzędu jest przez to zawsze zgodna z aktualnymi wymogami i zabezpieczona przed długotrwałymi awariami.

Jesteśmy jednak elastyczni, co znaczy, że w przypadku płatności abonamentu za rok z góry oferujemy dodatkowy rabat (2 miesiące gratis).

Prawda, że korzystnie?

 

Ok, ale czym różni się CMS Samorząd Online od innych systemów do zarządzania treścią?

Tym, że sami przeszliśmy przez drogę wdrażania na własnych stronach, popełniliśmy wiele błędów, naprawiliśmy je i zintegrowaliśmy jako gotowy komponent WCAG 2.1 w systemie CMS, który po prostu działa dobrze.

 

Nasza strona oraz strony naszych marek są zgodne z ustawą o dostępności cyfrowej.

Nie jesteśmy gołosłowni. Wiemy, jak zgodnie z WCAG 2.1 budować szybkie i proste w obsłudze strony internetowe, po których użytkownicy mogą sprawnie poruszać się np. samą klawiatura, łatwo znaleźć ustawienia wysokiego kontrastu i zwiększyć czcionkę.

Przetestowaliśmy to na sobie, dlatego u nas to po prostu działa, dlatego jesteśmy w stanie zrobić to także dla Ciebie.

W CMS Samorząd Online nie musisz szukać dodatkowych wtyczek, instalować ich i tym samym spowalniać działanie strony, tak jak to jest w przypadku innego popularnego systemu CMS.

Zastanów się, jak jest teraz u Ciebie z Twoim obecnym systemem do zarządzania treścią?

Jeśli nie masz stałej umowy z firmą, która zrobiła stronę i się nią opiekuje, to np. dla każdej wtyczki, z której korzysta Twoja strona jest inny autor - czyli inna firma, do której musisz się zwrócić, jeśli coś nie działa.

Kontakt, naprawa, wsparcie techniczne - do tego wszystkiego masz utrudniony dostęp (i nie zawsze w jęz. polskim).

A u nas zawsze telefon od Ciebie odbierze dedykowany opiekun, który dokładnie zrozumie, o co Ci chodzi i zawsze będzie w stanie Ci pomóc.

 

Koniec. To wszystko, co mieliśmy do powiedzenia. Możesz teraz zamknąć tę stronę lub...

...wypełnić formularz na dole, mieć problem z WCAG 2.1 rozwiązany raz na zawsze i przy okazji skorzystać z darmowego demo CMS Samorząd Online oraz darmowego szkolenia z obsługi strony.

 

To aż 2 rzeczy za darmo!

Możesz je mieć, ale musisz się pospieszyć, bo to tylko chwilowa promocja.

Co więc teraz zrobisz?

Głupio by było, gdyby to tak po prostu przepadło, bo nie wypełniłeś formularza na dole i tak naprawdę przełożyłeś rozwiązanie problemu z którym i tak prędzej czy później będziesz się musiał zmierzyć… 

A wtedy będzie drożej. I bardziej nerwowo.

 

Dlatego wypełnij teraz formularz kontaktowy.

 

 
Skontaktuj się z nami